Změna fakturačních údajů!

Vážení zákazníci,  od 1.2.2023 dochází ke změně fakturačních údajů na firmu Petr Stanislav!

Proto prosím vždy po zadání objednávky vyčkejte na fakturu a při platbě věnujte pozornost údajům na dokladu - jako variabilní symbol uvádějte vždy číslo faktury !!!

Nové č.ú : 2655178319/0800
Děkujeme za pochopení  

Vítejte na Farmě EBONY

Farma Ebony je rodinná firma zabývající se výrobou prémiových krmných směsí pro morčata. Dále se zabýváme také chovem koní plemene český teplokrevník a chovem morčat plemene peruánec a alpaka.

U nás na farmě nabízíme

 • ustájení koní
 • jízdu na koni pod dohledem cvičitele, pravidelné tréninky
 • koupi poukazů na vyjížďku do přírody / trénink
 • prodej morčat, prodej krmných směsí pro morčata
 • prodej chovatelských potřeb pro morčata
 • poradenství v oblasti chovu morčat
 • zemědělské služby

O provoz farmy se starají:

Bc. Jana Burešová - 720 331 164
 • Studium Česká zemědělská univerzita v Praze - obor Chov koní
 • Studium Česká zemědělská univerzita v Praze - obor Výživa a dietetika zvířat
 • Kvalifikační kurz - Inseminace koní Kvalifikační kurz - Problematika sportovních koní (specializováno na chov a trénink sportovních koní)
 • Jezdecká licence
 • Zajišťuje: výrobu a prodej krmných směsí a provoz stáje.

Leopold Bureš - 720 388 309
 • Zajišťuje: výcvik jezdců, distribuci a fakturaci (směsi + ustájení) a provoz stáje.

Jezdectví

Máte zájem jen tak vyzkoušet jízdu na koni? 

Chtěli by jste se naučit jezdit?

Chcete obdarovat známé nebo příbuzné krásným zážitkem? 

Při ježdění na koni získáte mimo dobrého pocitu také lepší kondici. Pohyb na koňském hřbetě totiž  blahodárně působí na páteř,  posilujete zejména dolní končetiny a hýždě,  protože kůň, jak známo, se ovládá hlavně holeněmi a sedem. Avšak ani horní polovina těla nezůstává zahálet, protože břišním a prsním svalstvem musíte při jízdě vyrovnávat pohyby koně, aby jste nespadli a to se děje podvědomě celou dobu, co na koni sedíte! A není nic lepšího a účinnějšího, když spojíte zábavu s něčím užitečným.

Ve kterémkoliv ročním období je ideální čas k tomu, naučit se jezdit na koni. Během tohoto období získáte základní dovednosti k jízdě na koni. Samozřejmě záleží na schopnostech a odhodlání jednotlivce.

Tvrdá práce je nedílnou součástí práce u koní ale nezapomínáme také na zábavu. :)


Morčata

Od r. 2010 se věnujeme chovu morčat. Prvními odchovanými jedinci byla morčata plemene peruánec a alpaka. Dále jsme se věnovali i chovu plemene anglický a americký crested a skinny, ale nakonec náš zájem zůstal u dlouhosrstých peruánců a alpak, kteří tvoří naší početnou chovnou základnu. Za dobu chovu jsme se účastnili i několika výstav a dostavil se i úspěch v podobě ocenění, pohárků, ale také šampionů v našem chovu. Za mnoho let jsme odchovali mnoho standardních jedinců, kteří i nadále mohli a mohou působit v jiných chovatelských stanicích a figurovat v rodokmenech mnohých úspěšných morčat. Proto každé u nás narozené morčátko dostane ke svému jménu přídomek EBONY. U nás odchovaná morčátka se dožívají poměrně často slušného a úctyhodného věku - jsou pravidelně kontrolována, v hezkých slunných dnech s příjemnými teplotami se venčí ve venkovních výbězích, samičky mají pauzy mezi březostmi, ale především hlavní součástí jídelníčku našich morčátek jsou naše krmiva, která jsou na přírodní bázi, obsahují mnoho bylinek a sušené zeleniny, díky které podporují správnou funkci organismu a udržují ho v optimální formě. Tato krmiva, která si i vy u nás můžete zakoupit a vybrat si z několika druhů ( vše k dispozici v eshopu) jsou chutná a velice dobře přijímána morčátky a kladné ohlasy se k nám dostavily i z jiných chovů, kteří si je oblíbily.


Závěrem

Chov koní i morčat se v posledních letech těší značné přízni z řad milovníků zvířat a tak bychom prostřednictvím našich stránek chtěli nabídnout zákazníkům nejen mnoho produktů z oblasti krmiv a chovatelských potřeb, ale také výběr z řady služeb v oblasti výcviku a jízdy na koni.